www.play-play.com.ua
Ігри по жанрам
Кращі ігри Онлайн ігри!
аркадні аркадні
бродилки бродилки
гонки гонки
для дівчат для дівчат
для дітей для дітей
для хлопців для хлопців
драки драки
квести квести
класичні класичні
літалки літалки
логічні логічні
на двох на двох
спортивні спортивні
стрілялки стрілялки
стратегії стратегії
різні різні
Статистика сайту

Ігор на сайті: 890

Коментарів: 120

Зіграно в ігри: 456 342

Обсяг ігор: 2.86 ГБ


Останні додані флеш ігри онлайн


Ідеальний Баланс 2

Ідеальний Баланс 2

рейтинг: 7.9

Мэт Лантер 90210

Мэт Лантер 90210

рейтинг: 7.4

Емма Уотсон

Емма Уотсон

рейтинг: 8.1

Рятівний Бій

Рятівний Бій

рейтинг: 7.3

Тессера

Тессера

рейтинг: 7.2

Біжи Слоненя, Біжи

Біжи Слоненя, Біжи

рейтинг: 6.8

Принц Війни 2

Принц Війни 2

рейтинг: 7.8

Грудки

Грудки

рейтинг: 7.4

Браузерні MMO ігри

Безкоштовні ігри, флеш ігри онлайн

Ми раді бачити Вас на нашому розважальному сайті про флеш ігри онлайн. Наш ресурс був створений для того, щоб допомогти людям знайти найкращі ігри онлайн у мережі й пограти в них без проблем і труднощів. Наші фахівці довгий час відбирали тільки найкраще, тільки те, що було протестовано й позитивно оцінене нами самими. Ласкаво просимо в наш світ, де можна нескінченно грати в онлайн ігри!


Вибір ігор спрощений до неможливості, у нас дуже гарна каталогізація по різних жанрах. Так що, вибрати флеш гру за смаком буде дуже просто. Далі, Вам потрібно просто клацнути на Ваш вибір і Ви вже граєте, прямо в браузері, без скачувань і установок! Невже це не здорово? Ми скоротили для Вас непотрібну витрату часу для того, щоб Ви встигнули довше пограти в безкоштовні ігри. Адже, для вибору звичайної гри на комп'ютер, Вам потрібно спочатку довідатися про неї, потім довго шукати де б її скачати. Після стомлюючого й довгого завантаження Ви сподіваєтеся на те, що вона встановитися, а потім запуститися. І все це займає величезну купу часу й доставляє багато незручностей. Геть усі ці проблеми! Прийшов час грати в міні ігри на Play-Play!


Не варто, так само, забувати про те, що флеш ігри набагато компактніше звичайних. Це значить, що навіть людям з поганим Інтернетом буде чим зайнятися, адже найчастіше наші іграшки важать пару мегабайт, а буває що й менше мегабайта. Перед завантаженням кожної ігри онлайн ми попереджаємо про її вагу, щоб, не дай Боже, не з'їсти весь Ваш трафік, якщо у Вас дорогий Інтернет.


Кожна гра має свою оцінку, яка була сформована самими користувачами. Тут немає обману й накрутки рейтингу іграм у рекламних цілях, як на інших сайтах. Усі чесно й відкрито, кожна гра має таку оцінку, яку їй поставили самі користувачі. Ви теж можете ставити оцінки іграм, але не більше одного разу на одну гру. Для того, щоб оцінити флеш ігри онлайн Вам навіть не потрібно реєструватися. Ви є повноцінним користувачем нашого сайту вже з того моменту, як потрапили до нього!


Спасибі Вам за увагу, і сподіваємося, що Вам у нас сподобається. Якщо у Вас виникнуть якісь зауваження або побажання по роботі сайту – Ви завжди можете зв'язатися з нами в розділі контакти. Грайте в ігри онлайн на нашім сайті нескінченно, але не забувайте висипатися ? Приємного Вам проводження часу!

Жанри

аркаднібродилкигонкидля дівчатдля дітейдля хлопцівдракиквестикласичніліталкилогічніна двохспортивністрілялкистратегіїрізні

Авторські права на флеш ігри

Флеш ігри, які присутні на сайті Play-Play.com.ua представлені для загального використання в некомерційних цілях. Усі права, що відносяться до безкоштовних ігор, належать їхнім розроблювачам або правовласникам. При копіюванні будь-якої гри до себе на сайт - посилання на джерело обов’язковеГрайте в найкращі ігри разом із www.play-play.com.ua
© 2010-2012 Усі права захищені, www.Play-Play.com.ua